top of page
corumun-hali-yikama.png

HALI YIKAMA

Ev işleri alanına giren ve en zorlu işlerin başında gelen halı temizliği, zahmet vericidir. Halılarda oluşan toz, kir ve partiküller, ovma, telle ortaya çıkarma ya da çırpma işleminin yapılmasıyla yok olmayacak, içeriğindeki bakterilerin daha çok yayılmasına sebep olacaktır. Aynı zamanda bu uygulamaların tamamı halının iplik kalitesine, dokusuna, rengine ve model estetiğine zarar verecektir. Bu bakımdan evde halı temizliği yapmaya kalkışmak derinlemesine değil göstermelik bir temizleme şekli olacaktır. Halı temizliği profesyonel bir uygulama gerektirir.

Çorum’un Halı Yıkama Fabrikası

Yıllardır bize güvenen ve bizi en iyi halı yıkama firması yapan müşterilerimizin bir bildiği var.

Çorum’un da rakipsiz halı yıkama hizmetimiz nasıl işler;

Bizi aradığınızda sekreterimiz sizden adres bilgilerinizi ister ve hangi servis saatinde halılarınızın alınmasını istediğinizi sorar. Belirlenen saatte servis gelir halılarınızı teslim alır. Size teslimatla ilgili bilgi ve teslimat fişi verir.  Teslimat fişimiz aynı zamanda halınızın sigorta poliçesidir. Halılarınız Türkiye’nin önde gelen sigorta firmaları tarafından sigortalanmaktadır.

Servis en kısa sürede halılarınızı fabrikaya getirir, numaralandırır ve yıkama sırasına göre halıları yıkama ekibine teslim eder.

Çorum’da sadece bizde olan halı çırpma makinesi..

Halıları teslim alan yıkama ekibi halıları cinsine göre ayırır ve belirli bir sıraya göre halı çırpma makinesine vererek halıların kaba kirinden ve tozundan arınmasını sağlar.

Çırpma makinesinden çıkan halılar ana yıkama makinesine götürülür. Ana yıkama makinesi halıyı altından ve üstünden 14 ayrı noktadan yıkayarak mükemmel temizliği sağlar.

Ana makinede yıkanan halılar 1200 devirde sıkma yapan kurutucularda suyu bitene kadar sıkılır. Toza ve doğrudan güneşe maruz kalmadan iç ortamda ısı ve hava verilerek askılarda dinlenerek kurutulur.

Askılarda kuruyan halılar tek tek Çorum’da sadece bizde olan paket makinesine verilir. Makine halıyı önce rulo fırçadan geçirir ve tüyleri kabartır. Ardından bütün halıyı vakum makinesi ile süpürür ve pakete hazır hale getirir. Personelimiz son kontrol yaparak halıda bir sorun yoksa makinenin paket yapmasına izin verir.

Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız 2005 yılından günümüze halı yıkama hizmetlerinde kaliteyi ilke edinmiş ve güvenilir oluşuyla bilinir. Başlangıç aşamasından itibaren önceliğimiz, halının kalitesine zarar vermeden en etkili temizlik şeklini uygulamak olmaktadır. Her cins halıya göre yıkama şekillerimiz ve halı solüsyonlarımız değişiklik gösterir. Üstün hizmet skalamızda ürünün bütünlüğünü korumak ve dizaynını bozmadan temizliği gerçekleştirmek vardır. Anti bakteriyel halı temizliğinde güven ve kaliteyi birlikte sunan firmamızdan halı temizlik hizmetleri alabilirsiniz.

Halı Yıkama Sektörünün Öncelikli Adresi

Ev ortamında kullandığınız her tür makine halısı, shaggy halı, Isparta halısı, yünlü halı gibi özel halılarda dahil tüm halılarda yıkama işlemi yapmaktayız. Halılarınızın yapısına ve üretimine özel şekilde; yıkama, durulama ve kurutma uygulamalarımız güvenli ve temiz bir alanda tamamlanır. Tüm halılar tek tek ve uygun pozisyonlarda yıkanarak, temizlik ve sterilite kontrolü yapılır. En özenli şekilde paketlenerek sizlere teslim edilir.

bottom of page